POS Led tápegység FTPC-60-24-S-WP 60W 24V 2.5A
  1. 24V vízálló
  1. LED szalag és tartozékai
  2. LED Tápegység
  3. Tápegység 24V
  4. 24V vízálló
Cikkszám:
FTPC-60-24-S-WP
IP Védettség:
IP 66 Kültéri
Méretei:
339x30x18mm
Kimeneti áramerősség:
2.5A
Tápfeszültség:
180 ÷ 264VAC
Maximális terhelhetőség:
100%
Szükséges minimális terhelés:
20%
Frekvencia:
47 ÷ 63Hz
Kivitel:
Fémtokozás
Súly:
0.31kg
Kiementi feszültség :
DC 24V
Névleges teljesítmény :
60 W
Üzemi hőmérséklet (°C):
Vízálló led tápegység 60W információk:
- Rövidzárlat- Túlterhelés- Túlmelegedés elleni védelem
- Szabadlevegős hűtés
- Ipari felhasználásra
- Fa- és műbútoros felhasználására kialakított professzionális tápegység
- Extra vékony kialakítás
- IP66 vízállóság
A faipari cégek részére tervezett speciális led tápegységek.
Névleges teljesítményükig terhelhetőek.
Lapos, diszkrét kialakításának köszönhetően könnyen és észrevétlenül elhelyezhető a bútorokban.
A termékeknél az információk a gyártó által megadott adatok.
A termékeknél látható egyes képek illusztrációk. A termék a valóságban eltérő lehet.
Adatok
Névleges teljesítmény.:
60
Kiementi feszültség.:
DC 24V